Vyzkoušejte luxusní MT Matrace MALTA s latexem 160x200cm a tvrdostí H3 vysokou 18 cm

Pohodlná matrace s pěnovým jádrem. Matrace MALTA od společnosti MT patří mezi nejvyhledávanější matrace na trhu. Její unikátní vlastnosti a funkce si získaly srdce mnoha zákazníků (a nejen) po celém světě. S touto matrací si můžete být jisti, že získáte kvalitní spánek, který bude mít příznivý vliv na vaše zdraví i celkovou životní pohodu.

Silné stránky matrace

Šetrné k páteři – Matrace MALTA byla navržena s ohledem na zdravou polohu těla při spánku. Šetrný vliv na páteř a celé tělo zajišťuje, že si dokážete užít klidný spánek bez bolesti zad a nezdravých poloh těla.

Dobrá podpora celého těla – Díky 7zónovému profilovanému designu se matrace dokáže lépe přizpůsobit tvaru vašeho těla a zajišťuje správnou oporu vašeho těla oproti nárazům při spánku.

Nízká hmotnost matrace – Matrace MALTA je lehká a přitom pevná. S jednoduchostí ji můžete snadno otočit a vyčistit.

Vlastnosti této matrace

Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPu pro pohodlné čištění a je odolný vůči oděru. Potah má také antibakteriální a antialergické vlastnosti proti vzniku roztočů a dalších plísní. Můžete ho snadno prát šetrně při teplotě až 40°C.

Ortopedické vlastnosti – Matrace MALTA je navržena tak, aby byla prospěšná pro náchylnou páteř. To zajišťuje ortopedická pěna.

Termoelastická pěna – Tato pěna se dokáže přizpůsobit vašemu tělu, jakoby byla na míru šitá. Díky této vlastnosti zajišťuje matrace maximální komfort při spánku.

Profilovaná HR pěna – Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou elasticitou, odolností proti deformaci a poskytuje lepší cirkulaci vzduchu pro pohodlný spánek po celou noc.

Latexová pěna – Latex se dokáže dokonale přizpůsobit vašemu tělu a přináší mnoho výhod. Díky své porézní struktuře poskytuje dobrou ventilaci bez prachu a zadržování vlhkosti.

Oboustranná matrace – Matrace MALTA má dvě užitné strany, což znamená, že ji můžete otočit a mít tak delší životnost matrace.

Netkaná textilie – Tato textilie je odolná vůči klimatizaci a zabraňuje průniku vlhkosti. S touhle matrací si můžete být jisti, že vaše matrace bude dlouhodobě čistá a zdravá.

Pokud jste na trhu s matracemi, pak matrace MALTA od společnosti MT by měla figurovat na vašem seznamu. Poskytuje luxusní pohodlí a vynikající podporu těla. Pokud si chcete užít klidný a zdravý spánek, zkuste tuto matraci. Nyní ji můžete zakoupit na nabytekprozivot.cz