Vyzkoušejte čalouněnou postel RIVIA Boxsprings s rozměry 90 x 200 cm v provedení Paros 05!

Moderní čalouněná postel, kde je každodenní vstávání radost díky výšce ložné části postele, která je 53 cm. Díky této výšce se vám bude vstávat ze spánku mnohem pohodlněji a pociťovat budete méně bolesti páteře. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD, což zaručuje její pevnost a stabilitu. Kromě toho má postel také moderní design, takže se bude hodit do každé ložnice.

Co je Boxspring?

Boxspring je báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku. To znamená, že postel je vybavena speciální vrstvou pružení, která dokáže lépe přizpůsobit ložiště vašemu tělu a podpořit vás v místech, kde to potřebujete. Díky tomu se budete cítit dobře spát a bude se vám ve spánku pohodlně a příjemně.

Varianty potahových látek

Postel RIVIA Boxsprings má také několik variant potahových látek, ze kterých si můžete vybrat a přizpůsobit ji tak vašemu vkusu. Provedení Paros 05 je černé barvy a dokonale doplní moderní interiér vaší ložnice. Pokud byste však dali přednost jiné barvě nebo potisku, můžete si vybrat z celé řady barev a vzorů. Stačí si jen vybrat tu pravou variantu, která bude odpovídat vašemu stylu.

Tak neváhejte a vyzkoušejte čalouněnou postel RIVIA Boxsprings s rozměry 90 x 200 cm v provedení Paros 05, která vám garantuje pohodlný a kvalitní spánek. Stačí kliknout na odkaz https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/calounena-postel-rivia-boxsprings-90-x-200-cm-provedeni-paros-05 a detaily se dozvíte přímo na stránkách prodejce nábytku.

Čalouněná postel RIVIA Boxsprings