Vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL s výsuvem a objemem 18 litrů


Skvělá cena a možnost třídění odpadu v malé kuchyni

Výsuvné odpadkové koše jsou skvělým řešením pro každou domácnost, která si potrpí na čistotu a pořádek. A kdo by nechtěl mít v kuchyni všechny odpadky pečlivě tříděné? Vestavný odpadkový koš od italské značky Elletipi se svou kapacitou 18 litrů vám nabízí pohodlné a cenově dostupné řešení.

Koše se vysouvají z pevně zabudovaných pojezdů ve skříňce po otevření dvířek a vytahování je plné, takže se pohodlně dostanete ke každé nádobě. Vestavný odpadkový koš je snadno instalovatelný a zvládnete ji svépomocí. Stačí pouze zašroubovat 4 šrouby a koš je pevně připevněn ke dnu skříňky.

Každý koš je vybaven víkem, které zamezí nežádoucímu vůní a tam, kde to potřebujete, můžete si pomocí samolepících štítků barevně rozlišit příslušné druhy tříděného odpadu, které chcete do koše umístit. Samolepící štítky jsou součástí balení.

Plastové odpadkové nádoby mají na horní straně výřez, pomocí kterého lze do jedné nádoby umístit dva sáčky a tím si rozšířit počet druhů tříděného odpadu. Každé víko je osazeno dvěma filtry, které jdou snadno prát či vyměnit.

Vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL – skvělé řešení pro každou domácnost

Koše Elletipi ECOFIL jsou skvělým doplňkem každé moderní kuchyně. Ať už máte k dispozici velkou či malou kuchyň, s vestavným odpadkovým košem se budete cítit jako v kavárně, kde je vše pod kontrolou a čisto. Vybavte si svou kuchyň nádherným košem, který zaručí čistotu a útulnost vašeho domova.

Pokud máte zájem o tuto produkt, najdete jej na stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/elletipi-vestavny-odpadkovy-kos-ecofil-vysuvny-18-l. Vyberte si kvalitní vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL a dejte své kuchyni nový rozměr!