Termostat Grohe Smart Control s termostatickou baterií Moon White a Yang White 29156LS0 pro přesnou kontrolu teploty vody


Podomítková instalace

Termostat Grohe Smart Control s termostatickou baterií je určen pro podomítkovou instalaci a umožňuje velmi přesnou kontrolu teploty vody. Díky tomu už nikdy nemusíte trávit nekonečné chvíle při nastavování teploty. S termostatem to jde jednoduše a rychle.

Ventily

Termostat je vybaven 2 ventily, které umožňují ještě větší přesnost při nastavování teploty. Díky tomu nemusíte řešit příliš nízkou nebo vysokou teplotu vody.

Barevné provedení

Termostat má měsíční bílé provedení, které se hodí k moderní koupelnové výbavě. Pokud se vám toto provedení nelíbí, můžete jednoduše vyměnit symboly za jiné. Volitelný omezovač teploty GROHE SafeStop Plus na úrovni 43°C / 46°C vás ochrání před náhodným spálením při nevhodné teplotě vody.

Odkaz na produkt

Pokud máte zájem o tento produkt, můžete ho zakoupit na stránkách https://www.bestnabytek.cz/produkt/termostat-grohe-smart-control-s-termostatickou-baterii-moon-white-yang-white-29156ls0.

Závěr

Tento termostat je nejen elegantním doplňkem vaší koupelny, ale také naprosto praktickým řešením pro přesnou kontrolu teploty vody. Již brzy si nebudete muset dělat starosti, zda voda není příliš horká nebo zda není příliš studená. Termostat Grohe Smart Control s termostatickou baterií Moon White a Yang White 29156LS0 to vše zařídí za vás.

Grohe Smart Control