Stylová ořechová komoda Kave Home Carolin – široká 180 cm, hluboká 45 cm

Designová hnědá ořechová komoda Kave Home Carolin bude vypadat dokonale v každém moderním interiéru s přírodními prvky. Komoda Carolin se skládá z jedné skryté zásuvky a dvou posuvných polic, které nabízí dostatek prostoru pro váš inventář.

Pohodlné otevírání prostorného úložného prostoru zajišťují posuvné dveře, které mají navíc větrací otvory a jsou nastavitelné. Korpus, dvířka, police i zásuvka jsou vyrobeny z ořechové dýhy.

Část věnovaná doporučení k údržbě komody

Komoda je doplněna dřevěnou podnoží z masivního ořechového dřeva, ze kterého je vyroben i rám komody. Doporučujeme kombinovat se zbytkem kolekce Carolin pro perfektně sladěný interiér.

Tip: Očistěte vlhkým hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte.

Stylová ořechová komoda Kave Home Carolin

Dokonalý kousek do každého moderního interiéru, který dotvoří atmosféru přírodního stylu v obývací či ložnice. Komoda se skvěle hodí pro uložení oblečení, knih, či kosmetických potřeb. Vzhled komody je velmi vkusný a luxusní.

Chcete tuto krásnou a originální komodu získat i vy? Tak neváhejte a klikněte na tento odkaz https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/orechova-komoda-kave-home-carolin-180-x-45-cm, kde si ji můžete objednat ještě dnes. Díky rozšířenému úložnému prostoru se vám budou veškeré vaše věci krásně ukládat a poslouží vám po dlouhá léta.