Stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy – designová a funkční osvětlení pro moderní interiéry


Stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy

Pokud rádi sledujete aktuální trendy v oblasti interiérového designu a hledáte osvětlení, které bude nejen stylové, ale zároveň kvalitní a funkční, neváhejte se podívat na stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy. Toto moderní závěsné stropní svítidlo je totiž vyrobeno se zaměřením na každičký detail, aby dokonale prosvětlilo každý moderní interiér a zároveň ho ozdobilo zajímavým designem.

Vysoce kvalitní a odolné

Stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy se pyšní nejen zajímavým designem, ale také vysokou kvalitou materiálů a jejich pevností. Stínidlo je vyrobeno ze skla nejvyšší kvality, které se vyznačuje nejen krásným leskem, ale také odolností. Kovové komponenty jsou potom zpracovány tak, aby byly odolné vůči různým typům mechanického opotřebení. Celý výrobek je pak pokryt silnou vrstvou antistatického emailu, který zaručuje ochranu proti poškození díky prachu a nečistotám.

Zrcadlový efekt pro zajímavé prosvícení

Stínidlo tohoto stropního svítidla disponuje speciálním zrcadlovým efektem, který dokáže zajímavě prosvítit celou místnost. Tento efekt vynikne zejména při použití žárovek s vysokým světelným tokem, které dokážou stínidlo osvětlit z různých úhlů. Díky tomu vzniká zajímavé prosvícení, které dokáže obyčejný interiér navodit zajímavou atmosféru.

Rozměry a technické parametry

Stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy má rozměry 29 x 15,5 cm a disponuje závitem E27. Světelný zdroj není součástí výrobku, ale je možné si žárovku zakoupit samostatně. Svítidlo pracuje na síťovém napětí 220V – 240V.

Pokud se vám líbí designové a funkční stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy, nemusíte už hledat další alternativy. V našem e-shopu najdete nejen tento kus, ale i řadu dalších zajímavých svítidel, které dokážou rozjasnit váš interiér a dodat mu ten správný vzhled. Navštivte náš e-shop na adrese www.nabytekted.cz/produkt/stropni-svitidlo-toolight-glass-stribrna a vyberte si to nejlepší pro vás!

Stropní svítidlo TooLight Glass stříbrné barvy

Detail stropního svítidla TooLight Glass

S tímto moderním závěsným stropním svítidlem získáte osvětlení, které nejen dokonale prosvítí celou místnost, ale také ji díky svému designu ozvláštní a dodá jí ten správný styl. Sáhněte po výrobku, který je vyrobený s láskou ke každému detailu a který dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky!