Sprchová baterie Novaservis Titania Pure bez sprchového setu – recenze a návod na použití


Popis produktu

Sprchová baterie Novaservis Titania Pure je páková nástěnná baterie určená pro použití s vodovodními kohouty. Tento model se vyznačuje elegantním designem, vysokou kvalitou a jednoduchou instalací. Baterie je vyrobena v chromovém provedení, což jí dává moderní a minimalistický vzhled. Baterie je bez sprchového setu, což znamená, že na ni lze připevnit hadici sprchové hadice a sprchu.

Technické specifikace

Rozteč baterie: 150 mm

Výška baterie: 11 cm

Provedení: chrom

Návod na použití

Před instalací baterie si prosím pečlivě prostudujte návod.

Instalace baterie je jednoduchá a lze ji provést s pomocí základních nástrojů. Nejprve je nutné odpojit přívod vody a odmontovat starou baterii ze stěny. Poté se nová baterie připevní ke stěně pomocí montážní sady, která je součástí balení. Po připojení sprchové hadice a sprchy je možné vodu znovu zapnout a baterii vyzkoušet.

Recenze uživatelů

Jan K.: „Baterii jsem si pořídil před několika týdny a jsem s ní velmi spokojen. Instalace byla snadná a baterie vypadá skvěle. Doporučuji!“

Petra N.: „Baterii jsme si pořídili do koupelny a jsme s ní velmi spokojeni. Design je krásný a baterie funguje bez problémů. Určitě doporučuji!“

Kde koupit

Pokud vás zaujala páková nástěnná sprchová baterie Novaservis Titania Pure bez sprchového setu, můžete ji zakoupit na stránkách vybirejnabytek.cz. Na této stránce najdete užitečné informace o produktu včetně technických specifikací, fotografií a cen.