Set 6 ks plastových jídelních obalů a pumpičky Zwilling – ideální řešení pro uskladnění jídel

Udržte vaše oblíbené jídlo déle čerstvé díky vakuovým obalům od značky Zwilling. Potraviny vydrží beze změny až pětkrát déle než u běžných plastových dóz. Je to skvělé řešení pro ty, kteří chtějí uskladnit své jídlo na delší dobu.

Obsah setu

Set obsahuje: 1x vakuovou pumpu, 2x plastovou vakuovou nádobu (S a M), 2x malý sáček, 2x střední sáček a 1x adaptér do zásuvky. Je to kompletní řešení pro vakuové uskladnění vašeho oblíbeného jídla.

Použití

Opakovaně použitelné boxy lze také použít v pokojové teplotě, na chlazení i mražení do -20°C (sáčky -18°C). Je to skvělá vlastnost, která umožňuje skladovat jídlo na libovolnou dobu. Boxy lze také mýt v myčce, což usnadňuje jejich čištění.

Sáčky můžete použít k přípravě jídel sous vide, což je moderní metoda, kdy se jídlo vaří v sáčcích při nízkých teplotách. Tento způsob vaření umožňuje zachovat přirozenou chuť a nutriční hodnoty jídla.

Rozměry

Set obsahuje několik různých velikostí obalů:

  • střední box: 18 x 11 x 10 cm, hmotnost 316 g, maximální plnící kapacita 900 ml
  • malý box: 15 x 9 x 7 cm, hmotnost 200 g, maximální plnící kapacita 300 ml
  • malé sáčky: 23 x 20 cm, objem 1250 ml
  • střední sáčky: 35 x 25 cm, objem 4000 ml

Tyto různé velikosti umožňují uskladnit různé druhy jídel a surovin. Rozměry jsou praktické a vzhledem k materiálu jsou obaly lehké.

Přidaná hodnota

Set plastových jídelních obalů a pumpičky Zwilling je nejen praktický, ale také bezpečný k použití. Plastový materiál neobsahuje škodlivé látky BPA, takže si můžete být jisti, že vaše jídlo je v bezpečí.

Pokud tedy hledáte skvělé řešení pro uskladnění vašeho jídla, pak byste měli zvážit tento set plastových jídelních obalů a pumpičky od značky Zwilling. Doporučujeme odkaz https://www.atcomplet.cz/produkt/set-6-ks-plastovych-jidelnich-obalu-a-pumpicky-zwilling.