Šedý přehoz a povlak na polštář z Mijolnir MyHome ranforce bavlny o rozměrech 180 x 225 cm


Šedý přehoz a povlak na polštář z Mijolnir MyHome ranforce bavlny

Šedý přehoz a povlak na polštář z Mijolnir MyHome ranforce bavlny

Přehoz přes postel od značky EnLora Home

Přehoz přes postel od značky EnLora Home nenásilně oživí vzhled celé ložnice. Zároveň však nesmíme opomenout i jeho praktické vlastnosti – ochrání totiž peřiny před prachem i zašpiněním třeba od chlupatých mazlíčků.

Rozměry přehozu

Rozměry přehozu jsou 180 x 225 cm. To znamená, že je vhodný pro většinu běžných postelí. Stačí si jen zkontrolovat rozměry své postele a pak už si lze dovolit vychutnat pohodlné spaní pod krásným přehozem.

Barva a materiál

Přehoz na postel a povlak na polštář jsou šedé barvy. Kombinace šedé a bílé vytváří velmi elegantní a klidný dojem. Materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, je ranforce bavlna. Jedná se o velmi kvalitní a odolnou látku, která je zároveň jemná a příjemná na dotek.

Cena a dostupnost

Cena přehozu a povlaku na polštář z Mijolnir MyHome ranforce bavlny je 699 Kč. Pokud se Vám líbí jeho design a praktické vlastnosti, nemusíte dál hledat. Tento přehoz a povlak lze zakoupit na webu Isolund.cz. Stačí kliknout na tento odkaz: https://www.isolund.cz/produkt/sedy-prehoz-pres-postel-s-povlakem-na-polstar-z-ranforce-bavlny-mijolnir-myhome-180-x-225-cm.