Šedá rozkládací pohovka Regal od Novogratz v délce 205 cm


Prostor k odpočinku a každodennímu posezení

Pohovka Regal od značky Novogratz je ideální volbou pro každodenní používání. S její délkou 205 cm poskytne dostatek prostoru pro odpočinek a příjemné posezení.

Klasický styl pro váš interiér

Vzhled šedé rozkládací pohovky Regal je elegantní a klasický, což znamená, že bude dokonale zapadat do různých interiérů. Ideální volbou je například do obývacího pokoje, ložnice nebo do dětského pokoje.

Víceúčelovost v jednom kousku

Rozkládací pohovka Regal nabízí výhodu víceúčelovosti. Pokud budete potřebovat vytvořit místo k přespání, pohodlně ji rozložíte a máte hotovo. Pokud se vám zase bude chtít jen relaxovat a číst knihy, zase ji jednoduše složíte.

Komfort na prvním místě

Pohovka Regal je nejen hezká, ale také velmi pohodlná. Díky pružinovému polstrování a materiálu z polyuretanu garantuje maximální pohodlí.

Šedá rozkládací pohovka Regal od Novogratz v délce 205 cm

Poznámka od výrobce

Je důležité mít na paměti, že potah pohovky není snímatelný. Proto se doporučuje pravidelné vysávání a čištění pomocí jemného čisticího prostředku.

Závěr

Pokud hledáte pohovku, která bude kromě toho, že bude pěkná, také pohodlná a splní více funkcí v jednom, je šedá rozkládací pohovka Regal od Novogratz tou správnou volbou pro vás. Navíc se jedná o kousek, který zapadne do každého interiéru díky svému klasickému designu. Pokud chcete mít tuto pohovku v obývacím pokoji už za několik dní, navštivte odkaz https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/seda-rozkladaci-pohovka-205-cm-regal-novogratz.