Ručně vyrobené dřevěné mísy a misky pro vaše kuchyni


Proč si vybrat ručně vyrobené dřevěné mísy a misky?

Dřevěné mísy a misky jsou nejen krásné, ale také praktické. Dřevo je přírodní materiál, který nezanechává stopy na jídle a neobsahuje škodlivé látky jako plastové nádobí. Ručně vyrobené dřevěné mísy a misky jsou navíc unikátní a každá z nich má svůj vlastní charakter.

Jaké druhy dřeva se používají?

Pro výrobu dřevěných mís a misek se používají různé druhy dřeva. Nejčastěji se používá javor, buk, olše, ořech nebo třešeň. Každý druh dřeva má své vlastnosti a charakteristiku, která se projeví i na výsledné míse nebo misce.

Jak se vyrábí ručně vyrobené dřevěné mísy a misky?

Výroba ručně vyrobených dřevěných mís a misek je velmi náročná a časově náročná práce. Nejprve se vybere vhodné dřevo a nakrájí se na plátky. Poté se plátky dřeva lepí dohromady a tvarují se do požadovaného tvaru. Nakonec se mísa nebo miska brousí a lakují.

Kde si můžete koupit ručně vyrobené dřevěné mísy a misky?

V České republice najdete několik výrobců ručně vyrobených dřevěných mís a misek. Jedním z nich je i naše firma Knotig, která se specializuje na výrobu ručně vyrobených dřevěných výrobků. Na našem webu knotig.cz najdete širokou nabídku dřevěných mís a misek různých druhů dřeva a velikostí. Každá z našich mís a misek je unikátní a ručně vyrobena s láskou a pečlivostí.