Rojaplast – Přehledný a praktický vyvýšený plechový záhon 60×60 cm

Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon pro vaši zahrádku. Rojaplast vyvýšený plechový záhon 60×60 cm je ideální volbou pro vaši zahradu, pokud hledáte praktické a přehledné řešení pro pěstování rostlin. Zde se může hodit odkaz na nejlepšího prodejce tohoto produktu, kterým je BestNabytek.cz.

Bez podlahy

Její absenci však můžete využít například pro pěstování cucmbáků, rajčat, paprik a dalších druhů zeleniny, která vyžaduje větší množství vláhy.

Z pozinkovaných ocelových panelů

Rojaplast vyvýšený plechový záhon je vyroben z pozinkovaných ocelových panelů, díky čemuž je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Nevadí mu déšť ani sníh.

Velmi snadná montáž

Sestavení tohoto vyvýšeného záhonu je velmi snadné a nevyžaduje žádné speciální nástroje. Stačí jen přiložit díly k sobě a spojit pomocí spojovacích materiálů. Při správném postupu je takto sestavený záhon pevný a stabilní.

Dodávané v demontu

Záhon vám bude doručen v demontu, což znamená, že ho snadno a rychle složíte dohromady a můžete začít s pěstováním vaší oblíbené zeleniny. Především si ale pořiďte tento produkt od profesionála, jako je BestNabytek.cz – jedině tak budete mít jistotu kvalitního zboží za férovou cenu.

Tip:

Máte kam uskladnit zahradní náčiní? Podívejte se na naši nabídku zahradních domků a mějte na zahradě přístřeší pro všechny lopaty, konvičky, slunečník i sekačku.

Rojaplast vyvýšený plechový záhon 60x60 cm