Recenze Antares Dvojsedák Montmartre 102: Pohodlný a elegantní doplněk interiéru


Recenze Antares Dvojsedák Montmartre 102

Pohodlný a elegantní doplněk interiéru

Antares Dvojsedák Montmartre 102 je kouskem, který dokáže skvěle dotvořit jakýkoli interiér. Díky svému působivému a elegantnímu designu se hodí jak do domácího prostředí, tak do komerčních prostor, jako jsou hotelové lobby nebo kancelářské čekárny.

Provedení a materiál

Celočalouněný dvojsedák Montmartre 102 je vyroben z velmi kvalitní odolné dřevěné konstrukce a kvalitní polyuretanové pěny, což zaručuje vysokou odolnost a pohodlí při používání. Dvojsedák lze objednat v látkovém, koženém nebo pravém kůži dle níže uvedeného vzorníku.

Antares Dvojsedák Montmartre 102

Látka je důležitou součástí výběru správného křesla či sedačky. Proto si z níže uvedeného vzorníku bude možné vybrat tu pravou. Na hlavní část sedačky lze kombinovat pouze látky ze stejné kategorie. Pokud si zvolíte látku s motivem, neváhejte s následujícím výběrem doplnění, jako jsou polštářky a plédy. K tomuto dvojsedáku lze zakoupit také křeslo Montmartre 100 (viz související zboží).

Postup objednání

Potahové látky lze kombinovat pouze ze stejné kategorie. Z níže uvedeného vzorníku si vyberte potahovou látku na hlavní část křesla a název látky na sedák specifikujte v poznámce při objednání!

Vzorník

Objevte nový rozměr pohodlí a elegance s Antares Dvojsedákem Montmartre 102. Objednejte si ho ještě dnes přes náš eshop!