Plastová jídelní židle Stima COSTA – robustní a stylová s nosností až 200 kg v antracitovém provedení


Vhodná pro každý interiér i venkovní prostředí

Plastová jídelní židle Stima COSTA se svým moderním a industriálním designem ozvláštní jakýkoliv interiér. Židle je vyrobena z odolného polypropylenu se skelným vláknem v různých barevných variantách. Tento materiál lze také použít pro venkovní použití, díky čemuž je židle COSTA skvělou volbou pro každý prostor.

Materiál zajišťuje skvělou propracovanost a snadnou údržbu

Kromě stylového vzhledu se židle COSTA vyznačuje též velmi kvalitním materiálem. Polypropylen sice nese označení plastu, nicméně je to velmi kvalitní a odolný materiál. To znamená, že se snadno čistí a nevyžaduje příliš náročnou údržbu. Pokud hledáte moderní jídelní židli, která bude mocná, praktická a zároveň bude prosvětlena stylovým designem, tak se neváhejte podívat na této adrese: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/plastova-jidelni-zidle-stima-costa-bez-podrucek-nosnost-200-kg-antracite

Nosnost 200 kg a záruka na 36 měsíců

Židle Stima COSTA bez područek je robustní a vysoce odolná proti různým vlivům. Nosnost 200 kg zaručuje, že se na ni může sednout skutečně každý, aniž byste se museli bát o její stabilitu a odolnost. Pokud si oblíbíte tuto krásnou jídelní židli, tak se vám jistě bude hodit i 36měsíční záruka. Kromě toho, že vám tento nábytek poskytne značný komfort a pohodlí, můžete se také těšit na jistotu, že jste si pořídili kus nábytku s dlouhou životností.

Plastová jídelní židle Stima COSTA

Výhody jídelní plastové židle bez područek Stima COSTA

Vhodná do interiérů i pro venkovní použití

Díky svému kvalitnímu materiálu se židle Stima COSTA hodí pro každý prostor. Můžete si ji snadno přizpůsobit jak k vašemu venkovnímu prostředí, tak k vašemu interiéru.

Materiál v podobě odolného polypropylenu

Polypropylen patří mezi materiály, které jsou vysoce odolné a kvalitní. To znamená, že se s takovou židlí budete méně setkávat s praskáním nebo jiným poškozením. Tento materiál je také snadno čistitelný a nenechá se snadno zničit.

Nosnost 200 kg

Jídelní židle Stima COSTA je zkonstruovaná tak, aby vydržela dlouho. Nosnost 200 kg je skvělou ukázkou toho, že v případě této židle se jedná o kus nábytku, na který se můžete spolehnout. Můžete být klidní, že si pořizujete spolehlivý produkt, na který váš rodinný nebo firemní rozpočet určitě nemusí přispět svou nemalou částkou.

Výběr z více barev

Abyste mohli vybírat z různých možností, je tato jídelní židle k dispozici v různých barvách. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje podle vašich individuálních nároků.

Plastová jídelní židle Stima COSTA

Závěr

Plastová jídelní židle Stima COSTA je skvělou volbou pro každého, kdo hledá vysoce odolný a zároveň stylový kus nábytku do svého interiéru či venkovního prostoru. Nosnost až 200 kg splňuje požadavky i těch náročnějších zákazníků a tříletá záruka vám zaručí, že jste si pořídili produkt, na který se můžete spolehnout.