Novinka: Šatní skříň Martin II 150 v bílé barvě

Moderní šatní skřín s množstvím úložného prostoru, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Šatní skříň Martin II 150 bílé barvy vám nabízí luxusní prostor pro vaše oblíbené kousky oblečení a další potřeby.

Korpus v dekoru: bílá, dodává šatní skříni moderní a elegantní vzhled. Šatní skříň je vybavena ABS hranami, které ji chrání před poškozením a prodlužují životnost.

Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2

Šatní skříň Martin II 150 v bílé barvě

Šatní skříň Martin II 150 je vyrobena z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Tento materiál je velmi kvalitní a odolný. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Parametry:

  • Rozměry: 150x214x63cm
  • Materiál: DTDL (laminovaná dřevotříska) desky o síle 16-18mm

Pro zachování krásného vzhledu šatní skříně Martin II 150 doporučujeme běžnou údržbu. Oblečení ukládejte do prostoru předurčenému k tomuto účelu a používejte k tomuto účelu běžně dostupné prostředky. Pokud je nutno skříň vyčistit, postupujte dle návodu na použití a nepoužívejte ostré hadříky.

Demontované dodání pro snadnou přepravu a montáž svépomocí. Veškeré kování potřebné pro sestavení skříně je součástí nábytku.

Detailní pohled na šatní skříň Martin II 150 v bílé barvě

Pokud hledáte kvalitní a prostornou skříň na vaše oblečení a předměty denní potřeby, šatní skříň Martin II 150 v bílé barvě je tou správnou volbou. Zkuste ji a nebudete litovat. Objednejte ji na našem e-shopu zde.