Nová rozkládací pohovka MILO s provedením Berlin 01/ Soft 17


Pokud hledáte kombinaci pohodlí, designu a praktičnosti, rozhodně byste měli zvážit nákup nové rozkládací pohovky MILO s provedením Berlin 01/ Soft 17. Tato klasická pohovka v kombinaci mnoha barev nejen že nabízí pohodlné sezení, ale obsahuje také úložný prostor a rozklad na lůžko.

Pohodlné sezení i spaní

Pohovka MILO má šířku 220 cm, díky čemuž vám poskytne dostatek místa na příjemné sezení i pro větší rodinu. Pokud se vám v noci nechce vstávat z obývacího pokoje a spát v ložnici, můžete pohovku snadno rozložit na lůžko o rozměru 150×195 cm, které poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný spánek.

Moderní design a mnoho barevných provedení

Rozkládací pohovka MILO se může pochlubit moderním designem, který se hodí k různým interiérům. K dispozici je celkem 9 barevných provedení, od neutrálních odstínů až po živé barvy jako je fialová nebo zelená, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadne do vašeho domova.

Úložný prostor pro ukládání

Pohovka MILO nejen že poskytuje pohodlí při sezení a spaní, ale má také úložný prostor pro ukládání dek a polštářů. Stačí zvednout sedátko a můžete si jej využít jako úložný prostor. To je ideální řešení pro ty, kteří mají málo místa a potřebují maximalizovat úložné prostory.

Rozkládací pohovka MILO na e-shopu Nabytek Hned

Pokud vás zaujala rozkládací pohovka MILO, můžete si ji zakoupit na e-shopu Nabytek Hned. Cena se pohybuje od 19 990 Kč a v ceně je zahrnuto příslušenství k rozkladu na lůžko. Navíc máte možnost si ji přes naši stránku přivést až domů a usnadnit si tak dopravu.

Zkuste novou rozkládací pohovku MILO s provedením Berlin 01/ Soft 17 a užijte si maximální pohodlí při sezení, spaní i ukládání. Pokud si nejste jisti, zda je tato pohovka tou pravou pro vás, můžete si ji přijít osobně vyzkoušet do našeho showroomu.

Rozkládací pohovka MILO

Rozkládací pohovka MILO vám nabídne nejen pohodlí, ale také moderní design a praktický úložný prostor. Vyberte si z 9 barevných provedení a užijte si maximální pohodlí v každé situaci.

Objednat rozkládací pohovku MILO nyní na: https://www.nabytekhned.cz/produkt/rozkladaci-pohovka-milo-provedeni-berlin-01-soft-17