Nástěnný regál SHAPE – zelený design pro váš interiér s plechovými policemi a přídavnou sekcí o rozměrech 1951x800x300 mm


Nástěnný regál SHAPE – zelený design pro váš interiér

Jakýkoliv interiér lze zvýraznit kvalitním nábytkem, který funguje nejen jako výrazný prvek, ale zároveň jako skvělá funkční věc. A na tohle všechno myslí nástěnný regál SHAPE v zelené barvě s plechovými policemi a přídavnou sekcí o rozměrech 1951x800x300 mm!

Plechové police – praktická volba pro váš interiér

Nástěnný regál SHAPE je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti poškození a zároveň nebudou vadit ani těm největším kritikům interiérového designu. Plechové police jsou praktickou volbou nejen z hlediska výdrže, ale také proto, že jsou velmi snadno udržovatelné a čištění je zcela hračkou.

Přídavná sekce – prostor navíc

Nástěnný regál SHAPE s přídavnou sekcí vás nezklame. Skvěle se hodí pro všechny ty, kteří si chtějí pořídit nábytek, který bude nejen funkční, ale i stylový. Díky přídavné sekci získáte navíc prostor na umístění věcí, na které jinde není místo.

Zelená barva – vytváření příjemné atmosféry

Zelená barva nástěnného regálu SHAPE je příjemná pro oči a perfektně se hodí jak do kanceláře, tak i do obývacího pokoje. Pokud chcete vytvořit atmosféru klidu a pohody, zvolte právě tuto barvu.

Za skvělou cenu můžete získat regál, který opravdu stojí za to. Pokud chcete zvýraznit váš interiér a zároveň si udržet praktičnost, nástěnný regál SHAPE s plechovými policemi a přídavnou sekcí je pro vás tou nejlepší volbou. Více informací o produktu naleznete zde.

Nástěnný regál SHAPE

Výška regálu je 1951 mm, šířka 800 mm a hloubka 300 mm. Jednoduchá montáž vám umožní mít regál nainstalovaný na stěně do několika minut. Bez ohledu na to, zda jde o vaše pracovno, obývací pokoj nebo ložnici, nástěnný regál SHAPE zelené barvy s plechovými policemi a přídavnou sekcí je neuvěřitelně praktický a stylový doplněk.