Moderní květináč Element Tub pro stylovou výzdobu domova i zahrady

Květináč je důležitou součástí dekorace jak interiéru, tak i exteriéru domova. Pokud hledáte výjimečně odolný květináč, který vám poskytne maximální komfort v užívání, zvažte pořízení kvetináče Element Tub.

Vlastnosti praktického květináče

Květináč Element Tub je vyrobený z kvalitního silného plastového materiálu, který vás nelimituje ani co se týče umístění, ani užívání. Jeho rozměry 60 x 18 x 18 cm vám umožňují v něm umístit jak velké, tak malé rostliny nebo keře. Květináč je navíc velmi lehký, což vám usnadní jeho přenášení.

Povrchová úprava květináče je písková, což mu dodává moderní a elegantní vzhled. Pokud se bojíte, že květináč ztratí svou krásu vlivem povětrnostních podmínek, můžeme vás ujistit, že je výjimečně odolný vůči povětrnostním vlivům.

Květináč Element Tub je navíc mrazuvzdorný až do -35 °C, což zajišťuje jeho odolnost v zimních měsících. Květináč můžete tedy s klidem nechat venku na zahradě, aniž by se mu něco stalo. Na spodní straně květináče najdete prohlubeň, do které můžete provrtat otvor pro odtékání vody do podmisky. To zaručí, že vaše rostliny nebudou trpět přílišnou vlhkostí a budou mít vždy dostatek vzduchu.

Obal nebo samostatný květináč?

Pokud zvažujete, zda použít květináč Element Tub jako obal nebo samostatný květináč, máme pro vás dobrou zprávu. Když do květináče provrtáte otvor, neznamená to, že už ho nemůžete použít jako obal. V balení najdete plastový uzávěr, kterým otvor pro odtékání vody opět uzavřete.

Obsah balení

Pokud se rozhodnete pro pořízení kvetináče Element Tub, můžete se těšit na následující obsah balení:

  • 1 x květináč
  • 1 x uzávěr

Investujte do květináče Element Tub a vychutnejte si maximální komfort a krásu svých rostlin, a to i v extrémních podmínkách.

Pro více informací a možnost pořízení květináče Element Tub navštivte tuto stránku.