Moderní a praktická šatní skříň s zrcadly TPS IGA 120 cm – skvělá volba pro váš interiér!


MODEL: „IGA“ VERZE: 120 CM Barva těla: ANTRACITOVÁ Přední dveře: DUB ŘEMĚLECKÝ VERZE 2 ZRCADLA!

Někteří z nás mají hodně oblečení, jiní o něco méně. Některé mají obrovský prostor, jiné trochu omezenější. Proto nabízíme úložná řešení do ložnice šitá na míru vám, vašemu prostoru a vaší stále se rozrůstající sbírce oblečení. Posuvné dveře zajišťují pohodlné používání.

Díky konstrukci šatní skříně IGA: prostorné police a prostor s oblečení na závěsné tyči bude mnohem snazší udržovat pořádek.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadly

Přední a boční strany jsou vyrobeny z 16 mm silná laminovaná dřevotříska vyznačující se vysokou odolností a atraktivním vzhledem a pečlivým zpracováním. Hrany jsou pokryty ABS hranami, což výrazně zvyšuje jejich odolnost.

Tato šatní skříň s posuvné dveře, na kterých jsou 2 velká zrcadla, nabízí praktické police a místo s tyčí na šaty. Je vyrobena z 16mm laminované desky a hrany jsou pokryté ABS hranami. Lehký, jednoduchý tvar a minimalistická konstrukce dodávají celkovému designu šatní skříně moderní vzhled.

Polský výrobce TPS se specializuje na výrobu nábytku již od roku 1993. Tito výrobci vytvářejí nábytek vysoké kvality a designu s ohledem na co největší pohodlí uživatele. Tato šatní skříň TPS IGA 120 cm s fascinujícím vzhledem a praktickými funkcemi je skvělou volbou pro váš interiér. Pokud hledáte kvalitní a solidní šatní skříň s úložným prostorem na oblečení a dekorativním designem, určitě nenajdete lepší volbu než je TPS IGA 120 cm.

Chcete si tuto skříň pořídit? Zajímá Vás cena a další informace? Klikněte na tento odkaz: skříň s posuvné dveře TPS IGA 120 cm se zrcadly a dozvíte se více!