Letenye dub Kronberg, postel 140×200 cm

Letenye dub Kronberg je kvalitní postel v moderním designu, která se stane centrem vaší ložnice. Tento model je vyroben z kvalitního materiálu – laminovaného dřeva. Barva postele je dub kronberg, která se snadno přizpůsobí každému interiéru.

Rozměry postele jsou:

Rozměry

Šířka: 144,5 cm

Výška: 74,2 cm

Hloubka: 204,3 cm

Výška u nohou: 39,6 cm

Ložná plocha: 140 x 200 cm

Do ceny postele není zahrnut rošt ani matrace. Do postele je třeba použít rošt v pevném rámu nebo matraci s pevným rámem. Výška matrace musí být minimálně 15 cm!

Dodání postele

Postel je dodávána v demontu, což usnadní její transport a uskladnění. V balení najdete vše, co potřebujete k sestavení. Montáž postele je velmi jednoduchá a rychlá. Postel je dopravována po celé České republice, podívejte se na letenye dub Kronberg na stránkách našeho e-shopu.

Závěr

Za tuto postel získáte kvalitní a pohodlný spací prostor s moderním designem. Postel má záruku 24 měsíců, a tak můžete být klidnější s tím, že pokud by se něco stalo, máte ještě 2 roky na to, aby vám byla postel opravena nebo vyměněna. Na výběr máte několik možností, jak si tuto postel pořídit. Navštivte naše stránky, kde najdete všechny informace o této posteli a další produkty, které by vám mohly být užitečné.