Křišťálová miska Nachtmann Petals Bowl s průměrem 34 cm

Potrpíte si na notnou dávku luxusu, který u vás doma vykouzlí nezaměnitelnou a osobitou atmosféru? To si zamilujete nádobí z křišťálového skla z dílny německé sklárny Nachtmann. Jedním z nejoblíbenějších produktů je křišťálová miska Petals Bowl s průměrem 34 cm, která je skutečným klenotem pro každou domácnost.

Historie sklárny Nachtmann

Em> Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti. Když po mnoha desetiletích zkušeností a tradičních postupů Nachtmann navrhoval novou kolekci skleněného nádobí, chtěl jít vstříc modernímu designu a současně se nenechal odradit výrobními technologiemi, které už desítky let užívají.

Petals Bowl – přírodní motivy v křišťálové misk

Příkladem moderního skvostu z produkce této sklárny je právě Petals Bowl, kterou si zamilují milovníci netradičního designu a perfektního zpracování. Petals Bowl totiž zaujme nejen svým neobvyklým tvarem, ale také svým vnějším designem. Misa je zdobena přírodními motivy květů, které jsou podtrženy jemným průsvitným okrajem, zajišťujícím jasný obrys tvaru. To vše vytváří neuvěřitelnou atmosféru a dokáže propojit křehkost křišťálového skla s přírodními motivy.

Kombinujte nádobí od Nachtmannu

Křišťálový nádobí Nachtmannu můžete kombinovat s dalšími kusy skla, talíři či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu v každé místnosti vašeho domova. Díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu jsou výrobky této sklárny skutečným pokladem a naplní váš domov elegancí a luxusem.

Závěrem

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost. Zkuste ji přidat do svého domácího arzenálu a prožijte neuvěřitelný zážitek se skvostem z dílny Nachtmann. Pro koupi křišťálové misky Nachtmann Petals Bowl s průměrem 34 cm navštivte odkaz https://www.codina.cz/produkt/misa-z-kristaloveho-skla-nachtmann-petals-bowl-34-cm.

Nachtmann Petals Bowl

Nachtmann Petals Bowl 2