Jak vybrat sprchovou zástěnu k vaší vaně?


Vybíráte sprchovou zástěnu k vaší vaně a nevíte, jakou volbu zvolit? Máme pro vás několik tipů, jak si vybrat tu správnou zástěnu, která bude nejen funkční, ale i estetická.

Zvážte velikost vaší vany

Prvním krokem při výběru sprchové zástěny je zvážení velikosti vaší vany. Je důležité si uvědomit, že sprchová zástěna by měla být dostatečně velká, aby zabránila vodě, aby se dostala na podlahu koupelny. Pokud máte větší vanu, můžete zvážit i variantu s posuvnými dveřmi, která vám umožní snadno vstoupit do sprchy.

Esrom nabízí široký výběr sprchových zástěn, které jsou vhodné pro různé velikosti van.

Typ zástěny

Existuje několik typů sprchových zástěn, které se liší svým provedením, funkčností a také cenou. Mezi nejčastější typy patří zástěny s posuvnými dveřmi, dveřmi otočnými dovnitř nebo ven a také zástěny skládací.

Vyberte takový typ zástěny, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a preferencím. U zástěn s posuvnými dveřmi si dejte pozor na kvalitu mechanismu, kterým jsou dveře posouvány, aby se zabránilo jejich zaseknutí.

Materiál zástěny

Materiál zástěny má také vliv na její funkčnost a estetiku. Nejoblíbenější materiály jsou sklo, akryl a laminát. Skleněné zástěny jsou nejen krásné, ale také velmi odolné a snadno se udržují. Akrylové zástěny jsou lehčí a také odolné. Laminátové zástěny jsou cenově dostupnější, ale mají menší odolnost.

Esrom nabízí zástěny z různých materiálů, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Doplňky a příslušenství

Posledním faktorem, který byste měli zvážit při výběru sprchové zástěny, jsou doplňky a příslušenství. Zvolte takovou zástěnu, která vám umožní připojení sprchové hadice a také případné držáky na mýdlo a jiné potřeby.

Esrom nabízí také různé doplňky a příslušenství, které vám pomohou vylepšit vaši koupelnu.

Zvolte správnou sprchovou zástěnu, která bude nejen funkční, ale také estetická a bude dokonale ladit s vaší koupelnou.