HALMAR Konzolový stolek Infer v přírodním dubu s černými prvky


Zaujme svým netradičním vzhledem

HALMAR Konzolový stolek Infer je výjimečným kouskem nábytku. Jeho netradiční vzhled zaujme na první pohled. Kombinace přírodního dubu a práškově lakované oceli v černé barvě vytváří elegantní a moderní dojem.

Skvělý do obývacího pokoje i do předsíně

Tento konzolový stolek bude skvělou volbou jako konferenční stolek do obývacího pokoje. Jeho rozměry jsou dostatečné a umožní Vám uspořádat věci na něm přehledně a stylově. Pokud hledáte odkládací stolek do předsíně či haly, HALMAR Konzolový stolek Infer bude rovněž tím správným výběrem.

Vyroben z kvalitních materiálů

HALMAR Konzolový stolek Infer je vyroben z kvalitních materiálů. MDF a přírodní dýhy, které jsou použity na jeho výrobu, zaručují pevnost a odolnost nábytku. Konstrukce pak je vyrobena z lakované oceli, která je nejen pevná, ale také odolná vůči poškození.

Rozměry a váha

HALMAR Konzolový stolek Infer má šířku 106 cm, hloubku 30 cm a výšku 77 cm. Jeho váha se pohybuje okolo 15 kg, což z něj dělá dostatečně pevný a stabilní nábytek pro Vaše potřeby.

Pro více informací o tomto skvělém a unikátním konzolovém stolku navštivte skvělynabytek.cz.

HALMAR Konzolový stolek Infer

Přidejte si do Vašeho interiéru osobitost a styl s HALMAR Konzolovým stolekem Infer. Jeho unikátní vzhled a kvalitní materiálové složení jsou zárukou, že z něj budete mít radost po mnoho let.