Expedo posuvné dveře AIDA s tichým dojezdem v rozměru 86x205x1,6 cm v bílé barvě


Expedo posuvné dveře AIDA s tichým dojezdem

Vyrobeny z prvotřídního materiálu

Posuvné dveře AIDA jsou skvělým řešením pro ty, kteří hledají moderní a praktické dveře. Tyto dveře jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu o síle 16 mm, což zajistí jejich vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Snadnější otevírání s černým úchyt

Pro snadnější otevírání těchto dveří byl použit obdélníkový úchyt v černé barvě, který zajistí pohodlné a bezproblémové otevírání. Otevírání dveří tak bude pro vás naprosto snadné.

Možnost výběru ze čtyř nádherných dekorů

Dále je velkou výhodou možnost výběru ze čtyř nádherných dekorů. Můžete si tak vybrat takový dekor, který bude nejlépe ladit s vaším interiérem. Dveře tak perfektně zapadnou do každého domova.

Vybírat můžete ze tří šířkových parametrů

Vybírat můžete také ze tří šířkových parametrů. Díky tomu si můžete vybrat takové dveře, které budou nejlépe vyhovovat velikosti vašeho prostoru.

Možnost dokoupení systému tichého zavírání

Velkou výhodou těchto dveří je také možnost dokoupení systému tichého zavírání. Tento systém zajistí, že se dveře budou zavírat naprosto tiše, což je ideální řešení pro ty, kteří neradi vytvářejí hluk.

Použité materiály: LTD

Tyto dveře jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu LTD, který zajistí jejich vysokou kvalitu a odolnost. LTD je velmi kvalitní a pevný materiál, který perfektně odolává vlhkosti a dalším vnějším vlivům.

Objednejte si Expedo posuvné dveře AIDA s tichým dojezdem hned teď!

Pokud hledáte moderní a praktické posuvné dveře s tichým dojezdem, neváhejte a objednejte si Expedo posuvné dveře AIDA v rozměru 86x205x1,6 cm v bílé barvě z našeho e-shopu na odkazu https://www.codina.cz/produkt/expedo-posuvne-dvere-aida-tichy-dojezd-86m205m1-6-bila-2. Tyto dveře jsou skvělým řešením pro každého, kdo hledá kvalitu a design v jednom.