Dřezová baterie Novaservis Metalia 55 s otočným ramínkem 100 mm chrom 55074/T.0 – kvalitní volba pro kuchyni

Dřezová baterie je jedním z nejdůležitějších prvků v kuchyni. Je to především díky svému významu při přípravě jídla a mytí nádobí. Proto je důležité si vybrat kvalitní a spolehlivou baterii, která splní všechna vaše očekávání.

Novaservis Metalia 55 s otočným ramínkem 100 mm chrom 55074/T.0

Novaservis Metalia 55 s otočným ramínkem 100 mm chrom 55074/T.0 je skvělou volbou pro vaši kuchyni. Jedná se o pákovou nástěnnou dřezovou baterii s funkčním otočným ramínkem. Navíc má krásný kulatý design a je vyrobena v chromovém provedení.

Rozteč baterie 100 mm zajišťuje perfektní pasování na většinu kuchyňských dřezů. Baterie je vybavena keramickou hlavicí, která zaručuje dlouhou životnost i při častém používání. Samotná baterie je velmi snadno ovladatelná a zvládnete s ní tak i náročnější úlohy.

Dřezová baterie Novaservis Metalia 55

Výhody Novaservis Metalia 55 s otočným ramínkem 100 mm chrom 55074/T.0

  1. Kvalita – baterie je vyrobena ze velmi kvalitních materiálů, které zaručují její spolehlivost a životnost.
  2. Funkčnost – díky otočnému ramínku je baterie velmi snadno ovladatelná a umožňuje vám snadno pracovat v kuchyni.
  3. Design – baterie má krásný kulatý design, který skvěle zapadne do vaší kuchyně, a navíc je ve vysoce lesklém chromovém provedení.

Nechte se tedy okouzlit tímto skvělým produktem a pořiďte si Novaservis Metalia 55 s otočným ramínkem 100 mm chrom 55074/T.0 už dnes!

Pohled zblízka na dřezovou baterii Novaservis Metalia 55

Pojďme se nyní podívat na specifikace této dřezové baterie:

  • Výrobce: Novaservis
  • Rozteč: 100 mm
  • Typ: nástěnná
  • Keramická hlavice: ano
  • Farba: chrom
  • Obsah balení: baterie, montážní sada

Tato dřezová baterie je skvělou volbou pro každou moderní kuchyni. Díky jejímu krásnému designu se skvěle hodí do každého interiéru. Navíc je velmi snadno ovladatelná a zvládnete s ní i náročnější úlohy. Už se nemusíte bát, že by vám dřezová baterie selhala v nejnevhodnější chvíli.