Dětský noční stolek Klasik – nezbytný doplněk každé dětské postele

Každý rodič ví, že vybavení dětského pokoje je náročný a zodpovědný úkol. Je potřeba myslet na každý detail, aby se dítě cítilo v pokoji dobře a pohodlně. Mezi nejdůležitější doplňky do dětského pokoje patří určitě noční stolek. A právě ten Vám přinášíme v podobě dětského nočního stolku Klasik značky Isolund.

Dětský noční stolek Klasik

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm

Samotný dětský noční stolek Klasik je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 18mm. Díky tomu je stůl stabilní a pevný, a vydrží tedy i náročnější dětskou hru.

Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami

Kromě celkového vzhledu nočního stolku je samozřejmě důležitý i jeho detail. Dvířka nočního stolku Klasik jsou vyrobená z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami a tímto způsobem je zajištěna ochrana proti škrábancům a poškození.

Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami

Rozměry: 40x41x31 cm

Dětský noční stolek Klasik má standardní rozměry 40x41x31 cm, takže se bez problémů vejde do každého dětského pokoje.

Investice do kvalitního nočního stolku je rozhodně investicí do budoucnosti. Dítě bude moci na nočním stolečku umístit své oblíbené knihy, hračky nebo lampičku, což mu poskytne vlastní prostor a pocit dospělosti. Nezapomínejte tedy na důležité detaily a zakupte dětský noční stolek Klasik značky Isolund.