Bílá kovová dětská postel Vipack New York – kvalita a styl do každého pokoje


Větší děti ji budou milovat

Bílá kovová postel je moderní, stylová a snadno se udržuje. Místo pro spánek je jedním z nejdůležitějších a zvláště u dětí je potřeba dbát na to, aby plnil svou funkci dokonale. Proto by měla být postel vybavena nejen kvalitním matrací, ale také mít ergonomický tvar a pevnou konstrukci.

Kvalitní rošt zaručuje zdravý spánek

Součástí postele je rošt. Ten je velmi důležitý pro zdravou a pohodlnou noční dobu odpočinku. Jeho kvalita zásadně ovlivňuje kvalitu spánku. Proto je důležité vybírat postele, u kterých si můžete být jisti, že jsou vybaveny kvalitním roštem.

Vhodná velikost matrace

Vhodná velikost matrace je 90 x 200 cm, je však potřeba dokoupit přesně takovou, která bude na míru individuálním potřebám. Na Bonami máme velký výběr matrací s možností vrácení do 45 dní po jejím vyzkoušení. Proto si můžete být jisti, že si vyberete tu správnou matraci.

Povrch postele – dokonalý vzhled a kvalita

Povrch postele je upraven speciální technikou aplikace pudrového lakování. Je aplikován za nepřítomnosti kapalného nosiče, barva tedy nestéká a vrstva je rovnoměrná. Takto upravený povrch krásně hladký a je pevnější i odolnější, než běžný nátěr. Tento povrch zaručuje dokonalý vzhled a vysokou kvalitu, která vydrží i dlouho po pořízení postele.

Kvalitní zpracování od belgické značky Vipack

Belgická značka Vipack srší skvělými nápady na chytrá řešení prostoru a neustále své zákazníky zásobuje inovativními kusy nábytku. Použité materiály odpovídají všem bezpečnostním normám Evropské unie a každý detail je precizně zpracovaný. Proto můžete být jisti, že postel Vipack New York bude kvalitní a bezpečná pro vaše dítě.

Zakoupit na www.skvelynabytek.cz

Pokud hledáte kvalitní a stylovou postel pro vaše dítě, pak je Vipack New York tou správnou volbou. Na webu www.skvelynabytek.cz si ji můžete zakoupit za skvělou cenu. Tato postel určitě nezklame a dítě ji bude milovat.

Proč si vybrat dětskou postel Vipack New York?

– Kvalitní rošt zaručuje zdravý spánek
– Povrch postele je dokonale upraven a odolný
– Belgická značka Vipack zaručuje kvalitní zpracování
– Moderní a stylový design

Investice do kvalitní postele pro vaše dítě se vyplatí. Dobrovolné či nedobrovolné prohánění se po noci s nerozhodným, nekvalitním či nevhodným nábytkem je pro každého z nás fatální na produktivitu v práci či škole a zdraví jako takové. Postel Vipack New York vašemu dítěti zaručeně zajistí kvalitní a zdravý spánek, který je nutný pro jeho správný vývoj.

Vipack New York

Vipack New York