ASIR Televizní stolek LOFT – kombinace dřeva dubu a antracitového kovu

Televizní stolek LOFT má tělo vyrobené v dekoru dub a dvířka nesou dekor antracit ozdobený kruhovými úchyty. Tento televizní stolek je skvělým doplňkem pro Váš obývací pokoj.

Tento stůl poskytuje nabídku uzavřených úložných prostorů pro Vaše osobní a soukromé věci. Můžete si být jisti, že když budete chtít zanechat něco na stole, bude to v bezpečí a bude zajištěno, že to nebude vidět pro cizí oči.

Tento televizní stolek je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru dub a antracit. Rozměry tohoto stolečku jsou:

  • Šířka: 180 cm
  • Hloubka: 29,5 cm
  • Výška: 48,1 cm

Moderní design pro váš obývací pokoj

ASIR Televizní stolek LOFT nabízí moderní design pro váš obývací pokoj – praktický, jednoduchý a účelný. Svojí kombinací dřeva a kovu zajišťuje dokonalý vzhled pro každý domov a přinese do Vašeho interiéru to správné množství elegance a luxusu.

Chcete-li si tento designový kousek pořídit, navštivte https://www.naradi-cz.cz/produkt/asir-televizni-stolek-loft-dub-antracit. Tento odkaz Vás přenese přímo na stránky prodejce, kde si můžete zjistit více informací o tomto fantastickém stolečku a mnoha dalších podobných produktech.

ASIR Televizní stolek LOFT - kombinace dřeva dubu a antracitového kovu

Krása a funkčnost jsou klíčovými slovy pro tento vnitřní kus nábytku. Vytváří dokonalé spojení mezi úložnými prostory a moderním designem. Nejenže bude vypadat velmi vkusně, ale poskytne Vám také zázemí pro uložení věcí.

Závěr

Pokud hledáte dokonalý televizní stolek pro svůj obývací pokoj, namísto hledání a srovnávání různých produktů, určitě investujte do ASIR Televizního stolku LOFT. Tento výrobek dokonale splní Vaše očekávání a jakékoli prostory, kam ho umístíte, se okamžitě promění v stylové centrum obýváku.